УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Покупець має право на обмін товару з урахуванням положень законодавства про підстави і переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню). 
 
Якщо покупець має намір повернути товар, таке повернення здійснюється з урахуванням правил і умов перевізника або кур'єра , що діють на території України або на території іншої країни відповідно до місця одержання товару. 
 
при наявності хоча б одного недоліку товару при отриманні, покупець зобов'язаний зафіксувати його в акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний покупцем і особою, яка здійснила доставку товару або продавцем. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня покупець зобов'язаний повідомити менеджеру (представнику продавця відповідального за оформлення замовлення на товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну товару. 
 
У разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, зізнається отримання покупцем товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.